Referencie

Moje referencie:

Bistro Raveli

Po lete v roku 2018 sa spúšťali webové stránky bistra Raveli, ktorá ponúka donášku pizze a pizzových sendvičov.

Adize.sk

Po novom roku sa spúšťal web spločnosti Adize s.r.o., ktorá ma svoju činnosť rozdelenú do dvoch časti a to stavebnú a vedenie účtovníctva.

Novy web pre Trinus.sk

Na jar roku 2017 bola stránka Trinus.sk takisto redizajnovaná.

trinus_nove

Drevodomzilina.sk

Na prelome rokov 2016 a 2017 bola stránka Drevodomu Žilina redizajnovala, počas samotného redizajnu sa taktiež doplnili referencie. Grafický návrh pochádza od grafického štúdia April Design

drevodom

Reštaurácia TASTE v Žiline

Na konci roka 2016 som robil stránku pre reštauráciu TASTE v Žiline. Stránka je postavená na redakčnom systéme wordpress, kde som vytvoril jednoduchú šablónu pre vkladanie denného menu. Pre reštauráciu som zabezpečoval hosting webových stránok, jej samotnu realizáciu a hosting mailového servera spolu s nastavovaním koncových zariadení.

taste

KResidences.eu

V lete 2016 bola spustena prva verzia stranky pre spoločnosť Kresidences s.r.o., ktorá sa na konci októbra redesignovala. Stránka je postavená na redakčnom systéme WordPresse so zerif temou, ktorá sa upravila. Na stránke je spustený e-shop zameranú na predaj tlačív. Stránka je viacjazyčná s pluginmi, ktoré sledujú návštevnosť stránky a celý e-shop.

Pre spoločnosť sme zabezpečovali kompletný hosting aj so s správou mailového servera.

Kresidences

BAPEN.eu

Na jeseň, roku 2015, sa spustila webová stránka pre stavebnú spoločnosť Bapen s.r.o. Pre túto spoločnosť som zabezpečoval registráciu domény a jej hosting. Stránka je postavená na redakčnom systéme WordPress.

Bapen

CPCE.net

V lete 2015 sa spúšťala webová stránka pre spoločnosť CANBERRA PACKARD, ktorá sídli v strednej a východnej Európe. Na tejto stránke som prvýkrát použil redakčný systém WordPress. Stránka je viacjazyčná a aktuálne sa pripravuje rumunská verzia.

CANBERRA PACKARD

MONCAFE.sk

Cez leto 2014 sa spúšťala aj webová stránka pre kaviareň Mon Café, ktorá sa nachádza na Mariánskom námestí v Žiline a ponúka výbornú Organickú kávu. Pre kaviareň som zabezpečoval registráciu domény, hosting, správu mailového servera a nastavenie mailových účtov na osobných PC. Kaviareň pravidelne navštevujem, či už vo voľnom čase alebo počas obchodných stretnutí, najmä, kvôli príjemnému prostrediu a personálu.

Kaviareň na Mariánskom námestí - Mon Cafe

DREVODOMZILINA.sk

V lete 2014 sa spustila stránka zameraná na predaj montovaných domov na kľúč. Pri spustení stránok som pomohol aj s vytvorením Facebook fanpage. Stránka je dostupná na webovej adrese www.drevodomzilina.sk

Drevodom Žilina

DREVODOMZA.sk

So stránkou www.drevodomzilina.sk sa spúšťala aj stránka www.drevodomza.sk. Pribudla širšia ponuka a technické informácie o stavbách.

TRINUS.sk

V lete 2014 som spravil webovú stránku pre môjho suseda Trinus.sk. Je to cestovná agentúra, ktorú osobne odporučiť. Na tejto stránke som použil vlastný redakčný systém.

TRINUS.sk

KATSKOLA.sk

V lete 2011 som navrhol jednoduchý dizajn pre Katolícku spojenú školu. Stránka bola spustená začiatkom školského roka 2011/2012 a fungovala do začiatku školského roka 2014/2015, kedy sa nové vedenie školy rozhodlo použiť redakčný systém určený pre školy. Okrem správy obsahu na webovej stránke, som pomáhal s vytváraním školského rozvrhu, v programe ascAgenda a vytváraním školského kalendára. Webová stránka je dostupná na adrese stara.katskola.sk.

katskola

LIWEI.sk

V roku 2013 bola na jeden rok spustená webová stránka s e-shopom, zameraným na predaj oblečenia. E-shop v súčasnosti už nefunguje. Stránka bola postavená na redakčnom systéme Quick.Cart, ktorý pochádza z Poľska, s vlastným dizajom.

RED-STAR.cz

Webová stránka pre logistickú spoločnosť RED STAR LOGISTICS s.r.o. s prekladmi do českého a anglického jazyka, dostupná na adresách www.redstar.sk a www.red-star.cz. Stránka bola spustená v roku 2009 a redizajnovaná v roku 2012.

red-star